для людей з порушеннями зору
Заклад загальної середньої освіти Мервинський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області

День Цивільного Захисту 2024

Дата: 03.05.2024 15:04
Кількість переглядів: 8

День Цивільного Захисту в ліцеї завжди проходить активно і цікаво. Цьогоріч учні вправлялись у тренувальних діях, пов'язаних із хімічною небезпекою. Переглядали відео, практикувались через ігри, ситуативні завдання, тестування. Навчання домедичній підготовці провела сестра медична Інна Матіяш. Учні 9 - 11 класів практично навчались надавати першу допомогу, переглянули відео про сучасні способи зупинки кровотечі. Родзинкою дня стала екскурсія в пожежну частину, впродовж якої діти не тільки познайомились з сучасним пожежним автомобілем і його можливостями (тут і фото, і вмикання "кнопочок", і примірювання спецодягу), а й отримали інформацію про майбутню професію пожежника. Обов'язковий елемент дня - евакуація з імітацією пожежі, завжди з елементами несподіванки. Учні 11 класу взяли участь у тренувальному занятті на базі ЗЗСО Берестечківського ліцею з тактичної підготовки. Всі - здобувачі освіти, педагогічні й технічні працівники - діяли злагоджено, з урахуванням умов воєнного стану. Бо обізнані - значить захищені. Захищені завдяки знанням, умінням і практичним навичкам. А ще - завдяки Збройним Силам України, у які віримо, за яких молимось. А ще - завдяки нашим Героям-воїнам, які на полі бою захищають нас і рідну землю.