для людей з порушеннями зору
Заклад загальної середньої освіти Мервинський ліцей Берестечківської міської ради Волинської області

Проєкт «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ!». У нас 2 місце!!!!

Дата: 01.05.2024 14:01
Кількість переглядів: 7

Щиро радіємо за креативну команду учнів Мервинського ліцею Софію Метельську, Йонатана Смалька, Катерину Корінецьку, Вікторію Демидову під керівництвом Мельник Ганни Петрівни та Гримайло Валентини Данилівни, які вперше взяли участь в V Конкурсі креативних ідей учнівської молоді «ЗРОБИМО ВОЛИНЬ КРАЩОЮ!» і одразу вибороли 2 місце!!!!

Велика подяка організаторам за чудовий тренінг для вчителів, цікаву екскурсію на Міжнародний холдинг «Модерн- Експо» по виготовленню торгового обладнання, ширі вітання, цінні нагороди, подарунки приємні посмішки та турботливе ставлення викладачів і студентів, нові знайомства, безцінний досвід.

Гордимося тим, що у нашому ліцеї талановита, успішна молодь, яка дбає про майбутнє України!

Разом до Перемоги!

УКРАЇНІ БУТИ!!!

Спасибі усім за підтримку, віримо, що наш проєкт обов'язково буде втілений у життя ліцею!!!